Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51495
Title: Створення інстаграм-блогу про моделінг "Mannequin"
Authors: Голоско, Світлана Олександрівна
Keywords: дипломна робота
інстаграм-блог
журналістська діяльність
блогерство
моделінг
ЗМІ
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Голоско C.О. Створення інстаграм-блогу про моделінг "Mannequin". - Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності "Туризм". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 55 с.
Abstract: Виявлення та критичне осмислення масиву інформації в ЗМІ та трансформація в нові методи її поширення, задля досягнення поставлених цілей журналістом, а саме – розповсюдження та заохочення більшої кількості аудиторії до обговорення, потребують глобалізації журналістики в цілому. Так, журналістські тексти просуваються в соцмережі, утворюючи не лише нові форми подачі інформації, а й розширюючи можливості, таким чином, змінюючи традиційний журналістський простір. Таким чином, дослідження, виявлення та покращення новітніх проявів журналістики – це одне із наших нагальних практичних і теоретичних завдань.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: канд. пед. наук, доц. Остапчук Світлана Сергіївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51495
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_21_061_Голоско.pdfдипломна робота1.13 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.