Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50924
Назва: Військово-історична спадщина у музейному просторі культури
Автори: Карпов, Віктор Васильович
Ключові слова: Україна
воєнна історія
культурний простір
військово-історична спадщина
музеєфікація
військовий музей
Дата публікації: 2018
Видавництво: Київська обласна державна адміністрація
Бібліографічний опис: Карпов В.В. Військово-історична спадщина у музейному просторі культури // Музеєфікація історії: оборона Києва 1941 рік. Збірник наук. праць наук.-практ. конф., м. Київ, 13 листопада 2018 р. / під заг. ред. В.В.Карпова – Київ, КОДА, 2018. С. 43 – 46.
Короткий огляд (реферат): Музеєфікація військово-історичної спадщини тісно пов’язана із історією. У залежності від інтересу та важливості цієї історії для суспільства перебуває рівень популярності самої військової пам’ятки, а отже і рівень її охорони, збереження та реставрації. Музеєфікація військових об’єктів є вагомим способом збереження історії. У цьому контексті особлива місія покладається на музеї. І хоча законодавчо визначено, що головним завданням музеїв є збирання, зберігання та пропагування історичної спадщини, все ж музеї також виконують важливу соціальну функцію збереження пам'яток та за їх посередництва і історії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50924
Розташовується у зібраннях:Статті кафедри комп'ютерних технологій дизайну і графіки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Музеєфікація історії-43-46.pdf178.5 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.