Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/49607
Title: Тестування техніко-тактичних дій та швидкісної витривалості у футзалі
Authors: Дейнеко, Ігор Володимирович
Лукашова, Інна Володимирівна
Хачатрян, Вікторія Вікторівна
Keywords: тестування
техніко-тактичні дії
швидкісна витривалість
підготовка футболістів
методи контролю
спеціально-фізична підготовленість
Issue Date: 18-Jun-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Хачатрян В.В. Тестування техніко-тактичних дій та швидкісної витривалості у футзалі / В.В. Хачатрян, І.В. Дейнеко, І.В. Лукашова // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти : ХV міжнар. наук.-метод. конф., 18-19 червня 2020 р.: тези доп. – К., 2020. – С. 47-49.
Abstract: Практична значущість контролю, як складової управління навчально-тренувальним процесом у футзалі, в загальному значенні справедлива для команд будь-якого рівня: від професійних клубів найвищого рівня до аматорських колективів чи збірних команд ЗВО. Звичайно має місце певна специфіка за змістом та організаційним і матеріально-технічним забезпеченням процесу, а також необхідність корекції та адаптації існуючих засобів та методів контролю до конкретних умов діяльності тієї чи іншої команди, але в цілому даний елемент повинен обов'язково бути присутнім організації в процесі підготовки гравців.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/49607
Appears in Collections:XV Міжнародна науково-методична конференція "Фізичне виховання у контексті сучасної освіти" (2020)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.