Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48741
Title: Порівняльна лексикологія англійської та україінської мов. Методичні рекомендації для студентів заочної форми навчання
Authors: Шахновська, Ірина Ігорівна
Shakhnovska, Iryna
Шахновская, Ирина Игоревна
Keywords: Порівняльна лексикологія
заочна форма навчання
методичні рекомендації
контрольна робота
рейтингова система оцінювання
питання до екзамену
Issue Date: 14-Mar-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Шахновська І. І. Порівняльна лексикологія англійської та україінської мов. Методичні рекомендації для студентів заочної форми навчання : метод. рек. Київ : Нац. авіац. ун-т, 2021. 5 с.
Abstract: Методичні рекомендації з навчальної дисципліни "Порівняльна лексикологія англійської та україінської мов" для студентів заочної форми навчання спеціальності 035 "Філологія" містять завдання до контрольної роботи, питання до екзамену та рейтингову систему оцінювання.
Description: Матеріали для студентів заочної форми навчання спеціальності 035 "Філологія" для виконання контрольної роботи та підготовки до іспиту з дисципліни "Порівняльна лексикологія англійської та україінської мов".
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48741
Appears in Collections:Підручники та методичні вказівки кафедри англійської філології і перекладуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.