Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48027
Title: Порівняльна граматика англійськоі та украінськоі мов. Методичні рекомендації для студентів заочної форми навчання
Authors: Крилова, Тетяна Василівна
Keywords: порівняльна граматика
методичні рекомендації
рейтингова система оцінювання
заочна форма навчання
контрольна робота
питання до екзамену
Issue Date: 1-Mar-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Крилова Т. В. Порівняльна граматика англійської та української мов / Методичні рекомендації для студентів заочної форми навчання. - Київ : НАУ, 2021. - 5 с.
Abstract: Методичні рекомендації з навчальної дисципліни "Порівняльна граматика англійської та української мов" для студентів заочної форми навчання спеціальності 035 "Філологія" містять завдання до контрольної роботи, список рекомендованої літератури, питання до екзамену та рейтингову систему оцінювання.
Description: Матеріали для студентів заочної форми навчання спеціальності 035 "Філологія" для підготовки до виконання контрольної роботи та підготовки до екзамену з дисципліни "Порівняльна граматика англійської та української мов".
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/48027
Appears in Collections:Підручники та методичні вказівки кафедри англійської філології і перекладуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.