Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46780
Назва: Значення Червоної книги України для охорони довкілля
Автори: Корнєєв Юрій Валентинович
Юхно, В.
Ключові слова: довкілля
Червона книга України
Дата публікації: 19-кві-2013
Бібліографічний опис: Корнєєв Ю.В. У співавторстві Юхно В. «Міжнародні та національні правові виміри забезпечення стабільності»: матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м. Львів, 19-20 квітня 2013 р. – Львів: Західноукраїнська організація «Центр правничих ініціатив», 2013. – у 2-х частинах. – Ч. ІІ. – 124 с. Тези на тему: Значення Червоної книги України для охорони довкілля.С. 120-122.
Короткий огляд (реферат): В останні роки XX ст.. величезного розмаху набрав процес зникнення багатьох видів рослинною та тваринного світу. Через війни, революції, надмірне техногенне забруднення довкілля стан флори та фауни наблизився до критичного. Тому ще в 1948 р. була створена Міжнародна комісія по збереженню видів рослин і тварин, що зникають. За матеріалами її роботи була створена «Міжнародна Червона книга». Таким чином, бачимо, що проблема охорони. використання та збереження рослин та тварин є досить актуальною і потребує серйозного підходу та негайного вирішення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46780
Розташовується у зібраннях:Тези конференцій кафедри господарського, повітряного та космічного права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2.6.pdf304.67 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.