Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46780
Название: Значення Червоної книги України для охорони довкілля
Авторы: Корнєєв Юрій Валентинович
Юхно, В.
Ключевые слова: довкілля
Червона книга України
Дата публикации: 19-апр-2013
Библиографическое описание: Корнєєв Ю.В. У співавторстві Юхно В. «Міжнародні та національні правові виміри забезпечення стабільності»: матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м. Львів, 19-20 квітня 2013 р. – Львів: Західноукраїнська організація «Центр правничих ініціатив», 2013. – у 2-х частинах. – Ч. ІІ. – 124 с. Тези на тему: Значення Червоної книги України для охорони довкілля.С. 120-122.
Краткий осмотр (реферат): В останні роки XX ст.. величезного розмаху набрав процес зникнення багатьох видів рослинною та тваринного світу. Через війни, революції, надмірне техногенне забруднення довкілля стан флори та фауни наблизився до критичного. Тому ще в 1948 р. була створена Міжнародна комісія по збереженню видів рослин і тварин, що зникають. За матеріалами її роботи була створена «Міжнародна Червона книга». Таким чином, бачимо, що проблема охорони. використання та збереження рослин та тварин є досить актуальною і потребує серйозного підходу та негайного вирішення.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46780
Располагается в коллекциях:Тези конференцій кафедри господарського, повітряного та космічного права

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2.6.pdf304.67 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.