Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46746
Назва: Перспективи розробки фармацевтичних препаратів на основі механізму РНК-інтерференції
Автори: Кулак, Максим Олександрович
Ключові слова: дипломна робота
РНК інтенференція
системи доставки міРНК
технологія отримання міРНК
клітинні мішені
кон’югуючі сполуки
Дата публікації: гру-2020
Видавництво: Національний авіаційний університет
Короткий огляд (реферат): Кожен ген, пов’язаний із захворюванням, є потенційною мішенню для міРНК. Враховуючи, що більшість захворювань, що зачіпають людську популяцію, пов’язані з якоюсь формою аберрантної регуляції генів, можливе використання siRNA та РНК-інтерференції (РНКі), а також інгібіторів на основі нуклеїнових кислот,як терапевтичні засоби є надзвичайно привабливим із широким спектром захворювань, включаючи рак, вірусні інфекції та генетичні та метаболічні порушення. Навіть маючи нашу сучасну велику інформацію про транскриптом людини, розробка терапії на основі siRNA представляє величезну проблему, і лише кілька сполук-кандидатів потрапили до клінічних випробувань. Тим не менше, збільшення знань про механізм та механізми РНКі має допомогти науковому співтовариству просувати РНКi як успішну терапевтичну модальність.
Опис: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник дипломної роботи д.б.н., професор кафедри біотехнології Гаркава К.Г.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46746
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри біотехнології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФЕБІТ_ФБ-205М_Кулак-М.О.pdf1.31 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.