Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45645
Title: Психологічне таргетування в соціальних мережах як фактор сучасного міжнародного політичного процесу
Authors: Суркова, Анна Артемівна
Keywords: психологічне таргетування
соціальні мережі
механізми маніпуляції
регулювання міжнародних відносин
політичний процес
політична реклама
дипломна робота
Issue Date: 2020
Publisher: Національний Авіаційний Університет
Abstract: Політичні технології впливають на потреби, емоції, бажання, політичну поведінку людей, а також здатні не лише змінити чи коригувати психологію людини, а й сформувати бажання, мотивацію та дії. Вибір найефективніших засобів впливу на ту чи іншу цільову групу є дуже важливим аспектом, він залежить від уміння політичних діячів своєчасно враховувати тенденції, характерні для розвитку сучасного політичного процесу. Політична реклама та таргетинг в даному випадку можуть стати могутнім засобом психологічного впливу на електорат, великою мірою вони визначають політичні уявлення і поведінку виборців, а тому виявляються в центрі наукового та практичного інтересу сучасної соціальної та політичної психології. Ппроблеми вивчення психологічного таргетування та становлення політичної свідомості особистості в контексті політичних кампаній та інших політичних міжнародних процесів набувають особливої актуальності.
Description: Робота публікується згідно наказу В.о.ректора від 29.12.2020 р. №580/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ» Керівник проекту: кандидат історичних наук, доцент Дерев’янко Ігор Петрович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45645
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студійItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.