Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44115
Title: Управління бізнес-процесами
Authors: Смерічевський, Сергій Францович
Захаров, В.О.
Keywords: навчальний посібник
управління
бізнес-процеси
підприємство
Issue Date: 2007
Publisher: Донецький державний університет управління
Citation: Смерічевський С.Ф., Захаров В.О. Управління бізнес-процесами // Навч. посібник. – 2-ге вид. – Донецьк: ДонДУУ, 2007. – 199 с.
Abstract: Містить теоретичний і практичний матеріал, що відбиває основний зміст дисципліни “Управління бізнес-процесами”. Докладно розглянуті питання і принципи процесного підходу до управління організацією, проаналізовані основні методи проектування і удосконалення процесів, наведені рекомендації щодо вибору і використання нотаток для опису і візуалізації процесів. Призначений для студентів вищих навчальних закладів, що вивчають управлінський цикл дисциплін, аспірантів і фахівців, що опікуються питаннями управлінсько-організаторської діяльності на підприємствах.
Description: У навчальному посібнику викладено матеріал, передбачений програмою дисципліни “Управління бізнес-процесами” для студентів, що навчаються за спеціальністю 8.000013 “Бізнес-адміністрування”. Матеріал скомплектований за модульним принципом у п’яти модулях, до кожного з яких сформульовані контрольні питання, наведені короткі висновки, підібраний список відповідної літератури. Мета посібника – надати допомогу у вивченні питань, пов’язаних із процесним підходом до управління організацією. Для досягнення цього у тексті наведені визначення основних понять, термінів і організаційних структур управління, розкриті основні принципи процесного підходу до управління організацією і її внутрішніх процесів. Також розглянуті найактуальніші методи проектування й удо- сконалення процесів, розглянуті основні аспекти і проблеми управління персоналом у процесно-орієнтованій організації, надані рекомендації щодо вибору і використання нотаток для опису і візуалізації процесів.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44115
ISBN: 966-7917-87-8
Appears in Collections:Наукові матеріали кафедри маркетингу

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Управління бізнес-процесами.pdf1.42 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.