Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43900
Назва: Право народів від неоліту до Нового часу. Том 2
Автори: Радзівілл, Олександр Анатолійович
Ключові слова: цивілізації третього покоління
світові релігії
ведична традиція
еллінізована старозаповітна традиція
держава нація
біфуркація дочірньої цивілізації
Дата публікації: 2017
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Радзівілл О. А. Право народів від неоліту до Нового часу: монографія / О.А.Радзівілл. – У 2 т. – Т. 2. – К.: НАУ, 2017. – 428 с.
Короткий огляд (реферат): Другий том монографії присвячено більш детальному аналізу історичної динаміки після Р.Х. Показано формування пяти регіональних цивілізацій "третього прокоління", їхні звязки з материнськими цивілізаціями другого покоління (античності), системотворча роль у їхньому формуванні світових релігій та значення в їх розвитку кодифіковиних правових джерел.
Опис: Показана історична динаміка права народів після Р.Х. в ході становлення пяти регіональних цивілізаціях "третього прокоління". Їх системотворчий чинник - світові релігії - формувалися як вульгаризовані перекази джерел античної мудрості в процесах їх взаємозбагачення в античній ойкумені, а подальше їх зміцнення призвело до потужних міжцивілізаційних війн і зрештою до світоглядних зрушень Нового часу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43900
ISSN: 978-966-932-032-9
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи науково-педагогічних працівників, докторантів та аспірантів кафедри конституційного і адміністративного права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Радзівілл монография Т 2.pdfтекст другого тому книги3.7 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.