Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43900
Название: Право народів від неоліту до Нового часу. Том 2
Авторы: Радзівілл, Олександр Анатолійович
Ключевые слова: цивілізації третього покоління
світові релігії
ведична традиція
еллінізована старозаповітна традиція
держава нація
біфуркація дочірньої цивілізації
Дата публикации: 2017
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Радзівілл О. А. Право народів від неоліту до Нового часу: монографія / О.А.Радзівілл. – У 2 т. – Т. 2. – К.: НАУ, 2017. – 428 с.
Краткий осмотр (реферат): Другий том монографії присвячено більш детальному аналізу історичної динаміки після Р.Х. Показано формування пяти регіональних цивілізацій "третього прокоління", їхні звязки з материнськими цивілізаціями другого покоління (античності), системотворча роль у їхньому формуванні світових релігій та значення в їх розвитку кодифіковиних правових джерел.
Описание: Показана історична динаміка права народів після Р.Х. в ході становлення пяти регіональних цивілізаціях "третього прокоління". Їх системотворчий чинник - світові релігії - формувалися як вульгаризовані перекази джерел античної мудрості в процесах їх взаємозбагачення в античній ойкумені, а подальше їх зміцнення призвело до потужних міжцивілізаційних війн і зрештою до світоглядних зрушень Нового часу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43900
ISSN: 978-966-932-032-9
Располагается в коллекциях:Наукові роботи науково-педагогічних працівників, докторантів та аспірантів кафедри конституційного і адміністративного права

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Радзівілл монография Т 2.pdfтекст другого тому книги3.7 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.