Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42612
Title: Гетерогенно-каталітичне перетворення діоксиду вуглецю та водню у метанол
Authors: Зікрата, Оксана Володимирівна
Keywords: дипломна робота
діоксид вуглецю
гідрування
метанол
оксид міді
оксид цинку
оксид-гідроксид алюмінію
хроматографічний аналіз
Issue Date: Feb-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: Розроблено нанорозмірні мідь-цинк-алюмооксидні каталізатори методом повільного співосадження з відповідних солей металів та з введенням в систему наночасток оксиду-гідроксиду алюмінію AlOOH із його суспензії на стадії синтезу. Встановлено, що за однакових умов експерименту вихід і селективність за метанолом на нанорозмірних каталізаторах зростає в 1,3 – 1,5 разів у порівнянні з промисловим каталізатором аналогічного складу. Доведено, що каталізатор, синтезований з введенням в систему наночасток оксид-гідроксиду алюмінію AlOOH із його суспензії на стадії синтезу не має переваг перед аналогічним каталізатором, синтезованим методом повільного співосадження з нітратів металів.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 21.01.2020 р. №008/од "Про перевірку кваліфікаційних робіт на академічний плогіат 2019-2020р.р. навчальному році" . Керівник проекту: д.х.н., професор Білокопитов Ю.В.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42612
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри хімії і хімічної технології освітнього ступеня "Магістр" ХП

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФЕБІТ_161_2020_Зікрата.docx8.09 MBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.