Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41166
Название: Принципи проектування мобільного програмного забезпечення
Авторы: Холявкіна, Тетяна Володимирівна
Малежик, Олександр Іванович
Ключевые слова: контроль польотів повітряних суден
розроблення алгоритмічного забезпечення
програмне забезпечення
номінальні значення параметрів польоту'
інформація бортових параметричних реєстраторів
Дата публикации: 20-окт-2012
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Холявкіна Т.В.,Малежик О. І. Принципи проектування мобільного програмного забезпечення., Лабораторний практикум для студентів спеціальності 6.080400 «Інформаційні управляючі системи та технології». – Київ., Національний авіаційний університет, 2012.Стр.32.
Краткий осмотр (реферат): Викладено сутність попереднього етапу проектування програмного забезпечення оперативного контролю польотів повітряних суден за інформацією бортових параметричних реєстраторів - розроблення алгоритмічного забезпечення та інформаційного обґрунтування формування системи контрольних точок окремого етапу польоту.
Описание: Викладення матеріалів дисципліни побудовано відповідно до вимог кредитно-модульної системи. Програмою дисципліни передбачено виконання чотирьох лабораторних робіт у першому модулі і чотирьох робіт у другому. Метою проведення лабораторних робіт є поглиблення та закріплення знань з розділів дисципліни «Основи проектування програмного забезпечення комп’ютеризованих систем контролю та управління» та «Принципи проектування програмного забезпечення контролю польотів повітряних суден». У процесі виконання лабораторних робіт студенти ознайомлюються з методами візуального виявлення контрольних точок наземної і повітряної ділянок зльоту повітряного судна за інформацією бор¬тових параметричних реєстраторів та їх використання в задачах власне контролю.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41166
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні матеріали кафедри КІТ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Копія_Лабораторний практикум_стр_32.PDFЛабораторний практикум10.82 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.