Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41166
Назва: Принципи проектування мобільного програмного забезпечення
Автори: Холявкіна, Тетяна Володимирівна
Малежик, Олександр Іванович
Ключові слова: контроль польотів повітряних суден
розроблення алгоритмічного забезпечення
програмне забезпечення
номінальні значення параметрів польоту'
інформація бортових параметричних реєстраторів
Дата публікації: 20-жов-2012
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Холявкіна Т.В.,Малежик О. І. Принципи проектування мобільного програмного забезпечення., Лабораторний практикум для студентів спеціальності 6.080400 «Інформаційні управляючі системи та технології». – Київ., Національний авіаційний університет, 2012.Стр.32.
Короткий огляд (реферат): Викладено сутність попереднього етапу проектування програмного забезпечення оперативного контролю польотів повітряних суден за інформацією бортових параметричних реєстраторів - розроблення алгоритмічного забезпечення та інформаційного обґрунтування формування системи контрольних точок окремого етапу польоту.
Опис: Викладення матеріалів дисципліни побудовано відповідно до вимог кредитно-модульної системи. Програмою дисципліни передбачено виконання чотирьох лабораторних робіт у першому модулі і чотирьох робіт у другому. Метою проведення лабораторних робіт є поглиблення та закріплення знань з розділів дисципліни «Основи проектування програмного забезпечення комп’ютеризованих систем контролю та управління» та «Принципи проектування програмного забезпечення контролю польотів повітряних суден». У процесі виконання лабораторних робіт студенти ознайомлюються з методами візуального виявлення контрольних точок наземної і повітряної ділянок зльоту повітряного судна за інформацією бор¬тових параметричних реєстраторів та їх використання в задачах власне контролю.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41166
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні матеріали кафедри КІТ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Копія_Лабораторний практикум_стр_32.PDFЛабораторний практикум10.82 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.