Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39465
Название: Навчально-методичний комплекс навчальної дисципліни "Основи страхування"
Авторы: Мандра Наталія Георгіївна
Ключевые слова: страхування підприємницьких ризиків
правове забезпечення страхування
аналіз основних показників страхового ринку
державного регулювання страхової діяльності
Дата публикации: 2018
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): Дана навчальна дисципліна є теоретичною основою сукупності знань та вмінь, що допоможе студентам опанувати основними поняттями страхової справи, оскільки страхування посідає важливе місце не лише у конкурентному середовищі, а й відіграє ключову роль в економічному і політичному прогресі. Для ринкової економіки характерний вищий ступінь страхового ризику, пов’язаного з можливістю виникнення не тільки стихійного лиха, а й настанням економічних криз, спадів виробництва, інфляції, політичної нестабільності та інших явищ. Страхування забезпечує відшкодування збитків, створює механізми для їх зменшення та запобігання. Метою викладання дисципліни є формування у студентів фундаментальних знань про основи та особливості страхування загалом, і в Україні зокрема.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39465
Располагается в коллекциях:Навчально - методичні комплекси навчальних дисциплін кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.