Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39465
Назва: Навчально-методичний комплекс навчальної дисципліни "Основи страхування"
Автори: Мандра Наталія Георгіївна
Ключові слова: страхування підприємницьких ризиків
правове забезпечення страхування
аналіз основних показників страхового ринку
державного регулювання страхової діяльності
Дата публікації: 2018
Видавництво: Національний авіаційний університет
Короткий огляд (реферат): Дана навчальна дисципліна є теоретичною основою сукупності знань та вмінь, що допоможе студентам опанувати основними поняттями страхової справи, оскільки страхування посідає важливе місце не лише у конкурентному середовищі, а й відіграє ключову роль в економічному і політичному прогресі. Для ринкової економіки характерний вищий ступінь страхового ризику, пов’язаного з можливістю виникнення не тільки стихійного лиха, а й настанням економічних криз, спадів виробництва, інфляції, політичної нестабільності та інших явищ. Страхування забезпечує відшкодування збитків, створює механізми для їх зменшення та запобігання. Метою викладання дисципліни є формування у студентів фундаментальних знань про основи та особливості страхування загалом, і в Україні зокрема.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39465
Розташовується у зібраннях:Навчально - методичні комплекси дисциплін кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.