Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35288
Назва: ККР_Економіка зарубіжеих країн
Автори: Радченко, Ганна Анатоліївна
Сидоренко, Катерина Вікторівна
Ключові слова: ККР_Економіка зарубіжеих країн
Дата публікації: 2016
Видавництво: Національний авіаційний університет
Короткий огляд (реферат): Комплексні контрольні роботи рецензовані випусковою кафедрою міжнародної економіки напряму підготовки 6.030503 «Міжнародна економіка»
Опис: Розроблений пакет комплексних контрольних робіт з дисципліни «Економіка зарубіжних країн» складено у відповідності до навчальної програми з дисципліни, містить 30 варіантів практично рівнозначних за складністю робіт та дозволяє перевірити весь комплекс знань та умінь, які вимагає навчальна програма курсу. Кожний варіант складається з трьох завдань, які повною мірою визначають рівень підготовки студентів. Аналіз питань свідчить про те, що вони відповідають вимогам до ККР. Критерії оцінювання виконання завдань поєднано з методичним обґрунтуванням. У цілому комплексні контрольні роботи розроблені на достатньому методичному рівні. Представлений Пакет ККР може бути рекомендований для перевірки знань та сформованих навичок з дисципліни «Економіка зарубіжних країн» у студентів напряму підготовки 6.030503 «Міжнародна економіка».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35288
Розташовується у зібраннях:Комплексні контрольні роботи з дисциплін кафедри економіки повітряного транспорту

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ККР_Економіка зарубіжеих країн.docxККР_Економіка зарубіжеих країн1.68 MBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.