Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35288
Название: ККР_Економіка зарубіжеих країн
Авторы: Радченко, Ганна Анатоліївна
Сидоренко, Катерина Вікторівна
Ключевые слова: ККР_Економіка зарубіжеих країн
Дата публикации: 2016
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): Комплексні контрольні роботи рецензовані випусковою кафедрою міжнародної економіки напряму підготовки 6.030503 «Міжнародна економіка»
Описание: Розроблений пакет комплексних контрольних робіт з дисципліни «Економіка зарубіжних країн» складено у відповідності до навчальної програми з дисципліни, містить 30 варіантів практично рівнозначних за складністю робіт та дозволяє перевірити весь комплекс знань та умінь, які вимагає навчальна програма курсу. Кожний варіант складається з трьох завдань, які повною мірою визначають рівень підготовки студентів. Аналіз питань свідчить про те, що вони відповідають вимогам до ККР. Критерії оцінювання виконання завдань поєднано з методичним обґрунтуванням. У цілому комплексні контрольні роботи розроблені на достатньому методичному рівні. Представлений Пакет ККР може бути рекомендований для перевірки знань та сформованих навичок з дисципліни «Економіка зарубіжних країн» у студентів напряму підготовки 6.030503 «Міжнародна економіка».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35288
Располагается в коллекциях:Комплексні контрольні роботи з дисциплін кафедри економіки повітряного транспорту

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ККР_Економіка зарубіжеих країн.docxККР_Економіка зарубіжеих країн1.68 MBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.