Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/25354
Назва: Державні політичні діячі: становлення та перспективи їх адміністративно-правового статусу
Автори: Армаш, Надія Олексіївна
Ключові слова: адміністративно-правовий статус
державнй політичний діяч
Дата публікації: 2012
Бібліографічний опис: Армаш Н.О. Державні політичні діячі: становлення та перспективи їх адміністративно-правового статусу. – Запоріжжя : КПУ, 2012. – 401 с.
Короткий огляд (реферат): Представлена монографія присвячена аналізу проблеми встановлення адміністративно-правого статусу державних політичних діячів. В монографії викладене авторське бачення поняття "державний політичний діяч", визначені та охарактеризовані його елементи: становище його посади в системі публічної служби, компетенція та обовязок нести відповідальність у звязку з виконанням своїх повноважень. Окрема увага приділяється дослідженню особливостей реалізації адміністративно-правого статусу державних політичних діячів у відносинах відповідальності. У роботі, також проаналізовано становлення статусу державного політичного діяча від найдавніших часів до сьогодення. Монографія буде цікава студентам та курсантам вищих начальних закладів юридичного спрямування, юристам практикам та публічним службовцям.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/25354
Розташовується у зібраннях:Монографії кафедри господарського, повітряного та космічного права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
монография Армаш.doc1.97 MBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.