Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/25354
Название: Державні політичні діячі: становлення та перспективи їх адміністративно-правового статусу
Авторы: Армаш, Надія Олексіївна
Ключевые слова: адміністративно-правовий статус
державнй політичний діяч
Дата публикации: 2012
Библиографическое описание: Армаш Н.О. Державні політичні діячі: становлення та перспективи їх адміністративно-правового статусу. – Запоріжжя : КПУ, 2012. – 401 с.
Краткий осмотр (реферат): Представлена монографія присвячена аналізу проблеми встановлення адміністративно-правого статусу державних політичних діячів. В монографії викладене авторське бачення поняття "державний політичний діяч", визначені та охарактеризовані його елементи: становище його посади в системі публічної служби, компетенція та обовязок нести відповідальність у звязку з виконанням своїх повноважень. Окрема увага приділяється дослідженню особливостей реалізації адміністративно-правого статусу державних політичних діячів у відносинах відповідальності. У роботі, також проаналізовано становлення статусу державного політичного діяча від найдавніших часів до сьогодення. Монографія буде цікава студентам та курсантам вищих начальних закладів юридичного спрямування, юристам практикам та публічним службовцям.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/25354
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри господарського, повітряного та космічного права

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
монография Армаш.doc1.97 MBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.