Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/22175
Title: Математичний метод розв’язання задач обчислювальної гідродинаміки
Authors: Глазок, Олексій Михайлович
Глазок О.М.
Глазок, Алексей Михайлович
Глазок А.М.
Glazok O.M.
Keywords: гідродинамічна задача
чисельне моделювання
нелінійні рівняння
розмірність
Issue Date: Jun-2014
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Глазок О.М. Математичний метод розв’язання задач обчислювальної гідродинаміки /О.М.Глазок // Наукоємні технології. – 2014. – № 2 . – С. 168-171.
Abstract: Наведено математичний метод розв’язання систем нелінійних рівнянь, утворених чисельною моделлю гідродинамічної задачі. Запропонований метод містить параметр якості динамічного процесу пошуку розв’язку, що дозволяє керувати швидкістю збіжності. Визначено підходи до подальшого зменшення розмірності простору пошуку та організації розв’язання обчислювальної задачі на багатопроцесорній або розподіленій обчислювальній системі.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/22175
ISSN: 2075-0781
Appears in Collections:Наукові статті кафедри КСУ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
6805-16840-1-SM___Glazok_NT No 2-2014__Mat metod rozv zadach obch GD.pdf383.1 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.