Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/22175
Назва: Математичний метод розв’язання задач обчислювальної гідродинаміки
Автори: Глазок, Олексій Михайлович
Глазок О.М.
Глазок, Алексей Михайлович
Глазок А.М.
Glazok O.M.
Ключові слова: гідродинамічна задача
чисельне моделювання
нелінійні рівняння
розмірність
Дата публікації: чер-2014
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Глазок О.М. Математичний метод розв’язання задач обчислювальної гідродинаміки /О.М.Глазок // Наукоємні технології. – 2014. – № 2 . – С. 168-171.
Короткий огляд (реферат): Наведено математичний метод розв’язання систем нелінійних рівнянь, утворених чисельною моделлю гідродинамічної задачі. Запропонований метод містить параметр якості динамічного процесу пошуку розв’язку, що дозволяє керувати швидкістю збіжності. Визначено підходи до подальшого зменшення розмірності простору пошуку та організації розв’язання обчислювальної задачі на багатопроцесорній або розподіленій обчислювальній системі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/22175
ISSN: 2075-0781
Розташовується у зібраннях:Наукові статті кафедри КСУ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6805-16840-1-SM___Glazok_NT No 2-2014__Mat metod rozv zadach obch GD.pdf383.1 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.