Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/22175
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorГлазок, Олексій Михайлович-
dc.contributor.authorГлазок О.М.-
dc.contributor.authorГлазок, Алексей Михайлович-
dc.contributor.authorГлазок А.М.-
dc.contributor.authorGlazok O.M.-
dc.date.accessioned2016-08-07T20:21:38Z-
dc.date.available2016-08-07T20:21:38Z-
dc.date.issued2014-06-
dc.identifier.citationГлазок О.М. Математичний метод розв’язання задач обчислювальної гідродинаміки /О.М.Глазок // Наукоємні технології. – 2014. – № 2 . – С. 168-171.uk_UA
dc.identifier.issn2075-0781-
dc.identifier.urihttp://er.nau.edu.ua/handle/NAU/22175-
dc.description.abstractНаведено математичний метод розв’язання систем нелінійних рівнянь, утворених чисельною моделлю гідродинамічної задачі. Запропонований метод містить параметр якості динамічного процесу пошуку розв’язку, що дозволяє керувати швидкістю збіжності. Визначено підходи до подальшого зменшення розмірності простору пошуку та організації розв’язання обчислювальної задачі на багатопроцесорній або розподіленій обчислювальній системі.uk_UA
dc.language.isoukuk_UA
dc.publisherНаціональний авіаційний університетuk_UA
dc.subjectгідродинамічна задачаuk_UA
dc.subjectчисельне моделюванняuk_UA
dc.subjectнелінійні рівнянняuk_UA
dc.subjectрозмірністьuk_UA
dc.titleМатематичний метод розв’язання задач обчислювальної гідродинамікиuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Appears in Collections:Наукові статті кафедри КСУ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
6805-16840-1-SM___Glazok_NT No 2-2014__Mat metod rozv zadach obch GD.pdf383.1 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.