Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16509
Назва: Інформатика та комп`ютерна техніка. Видання третє, доповнене
Автори: Бєлятинський, Андрій Олександрович
Сенечко, А.В.
Ключові слова: комп`ютерна графіка
Дата публікації: 26-лис-2003
Видавництво: КНУКіМ , КДІДПМіД
Бібліографічний опис: В Office 2000 з`явився новий спосіб переключення між клавіатурами та документами. Вперше текст набраний у Word 2000 за допомогою англійської клавіатури при переключенні на українську або російську клавіатуру змінить його автоматично у відповідності до останньої.
Опис: Використання цього посібника в навчальному процесі нашого університету дає великі переваги: викладачу продуктивно працювати в одній аудиторії зі студентами різного ступеня підготовки, створює умови для швидкої та об`єктивної оцінки викладачем знань студентів, виключає необхідність самостійного пошуку студентами додаткової літератури за певними темами, зводить до мінімуму витрати часу на початковому етапі для добору інформації під час проведення занять, надає студентам можливість отримати знання програмних продуктів в обсязі, який є обов`язковим для сучасного фахівця високого рівня. Для виконання робіт потрібні комп`ютери типу Pentium II з операційною системою WINDOWS 98/2000. За кожним комп`ютером під час самостійної роботи має працювати лише один студент.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16509
ISBN: 966-602-016-5
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
А.О. Білятинський Інформатика та комп'ютерна техніка 3 частина.pdf4.09 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.