Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16509
Название: Інформатика та комп`ютерна техніка. Видання третє, доповнене
Авторы: Бєлятинський, Андрій Олександрович
Сенечко, А.В.
Ключевые слова: комп`ютерна графіка
Дата публикации: 26-ноя-2003
Издательство: КНУКіМ , КДІДПМіД
Библиографическое описание: В Office 2000 з`явився новий спосіб переключення між клавіатурами та документами. Вперше текст набраний у Word 2000 за допомогою англійської клавіатури при переключенні на українську або російську клавіатуру змінить його автоматично у відповідності до останньої.
Описание: Використання цього посібника в навчальному процесі нашого університету дає великі переваги: викладачу продуктивно працювати в одній аудиторії зі студентами різного ступеня підготовки, створює умови для швидкої та об`єктивної оцінки викладачем знань студентів, виключає необхідність самостійного пошуку студентами додаткової літератури за певними темами, зводить до мінімуму витрати часу на початковому етапі для добору інформації під час проведення занять, надає студентам можливість отримати знання програмних продуктів в обсязі, який є обов`язковим для сучасного фахівця високого рівня. Для виконання робіт потрібні комп`ютери типу Pentium II з операційною системою WINDOWS 98/2000. За кожним комп`ютером під час самостійної роботи має працювати лише один студент.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16509
ISBN: 966-602-016-5
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
А.О. Білятинський Інформатика та комп'ютерна техніка 3 частина.pdf4.09 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.