Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16219
Назва: Нормативно-правові засади ведення діловодства в Київській міській Думі та Управі у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст.
Автори: Свердлик, Зоряна Михайлівна
Ключові слова: нормативно-правове забезпечення, діловодство, міське самоврядування, Київська міська Дума, Київська міська Управа, Міські положення 1870 і 1892 рр., Інструкція з діловодства
Дата публікації: 2015
Короткий огляд (реферат): У статті розкрито положення основних нормативно-правових документів, що регулювали діловодство та роботу з документами в органах міського самоврядування м. Києва у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. Охарактеризовано як внутрішню організаційно-розпорядчу документацію, так і загальноімперські законодавчі акти, на основі яких здійснювалося ведення діловодства в Думі та Управі.
Опис: Свердлик З.М. Нормативно-правові засади ведення діловодства в Київській міській Думі та Управі у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. / З.М. Свердлик // Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія. - 2015. - №2. - С. 58-64.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16219
Розташовується у зібраннях:Наукові статті НПП кафедри української мови та культури

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
БДІ (червень 2015 р.).doc87 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.