Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16219
Название: Нормативно-правові засади ведення діловодства в Київській міській Думі та Управі у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст.
Авторы: Свердлик, Зоряна Михайлівна
Ключевые слова: нормативно-правове забезпечення, діловодство, міське самоврядування, Київська міська Дума, Київська міська Управа, Міські положення 1870 і 1892 рр., Інструкція з діловодства
Дата публикации: 2015
Краткий осмотр (реферат): У статті розкрито положення основних нормативно-правових документів, що регулювали діловодство та роботу з документами в органах міського самоврядування м. Києва у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. Охарактеризовано як внутрішню організаційно-розпорядчу документацію, так і загальноімперські законодавчі акти, на основі яких здійснювалося ведення діловодства в Думі та Управі.
Описание: Свердлик З.М. Нормативно-правові засади ведення діловодства в Київській міській Думі та Управі у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. / З.М. Свердлик // Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія. - 2015. - №2. - С. 58-64.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16219
Располагается в коллекциях:Наукові статті НПП кафедри української мови та культури

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
БДІ (червень 2015 р.).doc87 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.