Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16218
Название: Організаційна структура та кадровий склад органів міського самоврядування міста Києва у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст.
Авторы: Свердлик, Зоряна Михайлівна
Ключевые слова: діловодство, Дума, Управа, канцелярія, «стіл», секретар, діловод, реєстратор, екзекутор, товариш міського голови
Дата публикации: сен-2015
Краткий осмотр (реферат): У статті охарактеризовано структуру та посадові функції працівників канцелярії Київської міської Думи та Управи – органів міського самоврядування м. Києва другої половини ХІХ – початку ХХ ст. Проаналізовано особливості поділу міської Управи на «столи» та відділи, а також виконання ними операцій з документами.
Описание: Свердлик З.М. Організаційна структура та кадровий склад органів міського самоврядування міста Києва у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. / З.М. Свердлик // Студії з архівної справи та документознавства / Держ. архів. служба України, УНДІАСД; [редкол.: С. Г. Кулешов (голов. ред.) та ін.]. – К., 2015. – Т. 22–23. – С. 140-147.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16218
Располагается в коллекциях:Наукові праці НПП кафедри української мови та культури

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Судії з АС та док-ва (грудень 2014).doc120.5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.