Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16218
Назва: Організаційна структура та кадровий склад органів міського самоврядування міста Києва у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст.
Автори: Свердлик, Зоряна Михайлівна
Ключові слова: діловодство, Дума, Управа, канцелярія, «стіл», секретар, діловод, реєстратор, екзекутор, товариш міського голови
Дата публікації: вер-2015
Короткий огляд (реферат): У статті охарактеризовано структуру та посадові функції працівників канцелярії Київської міської Думи та Управи – органів міського самоврядування м. Києва другої половини ХІХ – початку ХХ ст. Проаналізовано особливості поділу міської Управи на «столи» та відділи, а також виконання ними операцій з документами.
Опис: Свердлик З.М. Організаційна структура та кадровий склад органів міського самоврядування міста Києва у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. / З.М. Свердлик // Студії з архівної справи та документознавства / Держ. архів. служба України, УНДІАСД; [редкол.: С. Г. Кулешов (голов. ред.) та ін.]. – К., 2015. – Т. 22–23. – С. 140-147.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16218
Розташовується у зібраннях:Наукові праці НПП кафедри української мови та культури

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Судії з АС та док-ва (грудень 2014).doc120.5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.