Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/12930
Назва: Рекреаційні території в структурі сучасних міст і зон їх впливу
Автори: Бондар Ю. О.
Ключові слова: міські території
рекреаційні території
Дата публікації: 2009
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Рекреаційні території в структурі сучасних міст і зон їх впливу / Ю. О. Бондар // Проблеми розвитку міського середовища: наук.-техн. зб. – К. : НАУ, 2009. – Вип. 1. – С.43-46.
Короткий огляд (реферат): Розглядаються сучасні тенденції у зміні попиту на рекреаційні території та практика створення нових місць відпочинку, організація національних природних парків за рубежем, шляхи формування природоохоронних і рекреаційних об'єктів у зоні впливу великих міст.
Рассматриваются современные тенденции в изменении спроса на рекреационные территории и практика создания новых мест отдыха, организация национальных естественных парков за рубежом, пути формирования природоохранных и рекреационных объектов в зоне влияния больших городов.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/12930
Розташовується у зібраннях:Публікації у наукових виданнях викладачів кафедри основ архітектури, дизайну та містобудування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Bondar-1-2009.pdf24.33 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.