Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/12049
Название: Теорія інформації та кодування в задачах: Навчальний посіб-ник.
Авторы: Жураковський, Ю. П.
Гніліцький, В. В.
Ключевые слова: теорія інформації
кодування
Дата публикации: 2002
Издательство: Житомир: ЖІТІ
Библиографическое описание: Жураковський Ю. П., Гніліцький В. В. Теорія інформації та кодування в задачах: Навчальний посіб-ник. – Житомир: ЖІТІ, 2002. – 230 с.
Краткий осмотр (реферат): У навчальному посібнику наведені в стислій формі теоретичні відомості та задачі із розв’язаннями, що стосуються дискретних джерел інформації, дискретних каналів зв’язку, різноманітних видів кодування: первинного; ефективного (статистичного), призна-ченного для стиснення повідомлень; завадостійкого. Головним чином розглядаються двійкові коди, але приділяеться увага також кодам з більшою основою, штриховим кодам, канальним. В кожному розділі даються задачі для самостійного розв’язання із великою кілкістю варіантів вихідних даних. Для студентів денної та заочної форм навчання вищих техніч-них закладів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/12049
Располагается в коллекциях:Рекомендовані джерела для вивчення дисциплін напряму підготовки 6.170102 "Системи технічного захисту інформації" ОКР "Бакалавр"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
3.docнавчальний посібник3.57 MBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.