Рекомендовані джерела для вивчення дисциплін напряму підготовки 6.170102 "Системи технічного захисту інформації" ОКР "Бакалавр"

Permanent URI for this collectionhttp://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10224

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 5 of 5
  • Item
    Засоби приймання та обробки інформації в системах технічного захисту інформації: лабораторний практикум
    (Київ:НАУ-Друк, 2014) Швець, Валеріян Анатолійович; Мелешко, Тетяна Вікторівна
    У лабораторному практикуму наведено методи викладання лабораторних робіт, короткі теоретичні відомості, порядок виконання роботи. Виконання робіт передбачає використання програмного забезпечення Multisim, якій є основою для моделювання процесів в засобах приймання інформації. Лабораторній практикум призначений для студентів напряму підготовки 6.170102 "Системи технічного захисту інформації".
  • Item
    Основи теорії кіл, сигналів та процесів в системах технічного захисту інформації: методичні рекомендації та завдання до виконання курсових робіт для студентів напряму підготовки 6.170102 "Системи технічного захисту інформації"
    (Київ:НАУ-Друк, 2014) Сердюков, Володимир Андрійович; Швець, Валеріян Анатолійович; Мелешко, Тетяна Вікторівна
    Містять завдання та методичні рекомендації до виконання курсових робіт, список рекомендованої літератури. Для студентів напряму підготовки 6.170102 «Системи технічного захисту інформації» .
  • Item
    Теорія інформації та кодування в задачах: Навчальний посіб-ник.
    (Житомир: ЖІТІ, 2002) Жураковський, Ю. П.; Гніліцький, В. В.
    У навчальному посібнику наведені в стислій формі теоретичні відомості та задачі із розв’язаннями, що стосуються дискретних джерел інформації, дискретних каналів зв’язку, різноманітних видів кодування: первинного; ефективного (статистичного), призна-ченного для стиснення повідомлень; завадостійкого. Головним чином розглядаються двійкові коди, але приділяеться увага також кодам з більшою основою, штриховим кодам, канальним. В кожному розділі даються задачі для самостійного розв’язання із великою кілкістю варіантів вихідних даних. Для студентів денної та заочної форм навчання вищих техніч-них закладів.
  • Item
    Теория информации и передачи сигналов
    (Советское радио, 1979) Игнатов, Владимир Алексеевич
    Систематизировано излагаются основные положения теории информации и передачи сигналов, дана общая характеристика задач этой теории. Приводятся методы математического описания сообщений, сигналов, помех и каналов связи, методы управления информационными параметрами сигналов, информационные характеристики источников сообщений, сигналов, помех и каналов, помехоустой-чивость передачи дискретных и непрерывных сообщений, корректирующее коди-рование. Рассмотрены принципы уплотнения линий связи, оценки и повышения эффективности передачи информации, особенности управления информацион¬ными потоками в сетях. В каждом разделе формулируются контрольные во¬просы и выводы, приводятся численные примеры, способствующие лучшему усвоению материала. Книга является учебником для студентов радиотехнических факультетов вузов гражданской авиации. Она может быть использована студентами других вузов и специалистами в области электросвязи, технической кибернетики и вычислительной техники.
  • Item
    Основи теорії кіл, сигналів та процесів в cистемах технічного захисту інформації: підручник для студентів вищих навчальних закладів.
    (НТМТ, 2011-11) Шокало, Володимир Михайлович
    У першій частині підручника розглянуто основнi поняття, елементи, закони і методи аналізу електричних кiл в усталеному режимі постійного та синусоїдного струмів; комплексні передатні функції, частотнi та часові характеристики електричних кiл; чотириполюсники і фільтри; аналіз перехідних процесів; кола з розподіленими параметрами, довгі лінії; основи синтезу кіл. Вміщено велику кількість ілюстрацій та прикладів розв’язання задач, запитання та завдання для самоперевірки і контролю засвоєння знань з кожної розглянутої теми, а також довідкову та історичну інформацію з основних розділів теорії кіл та сигналів. Для студентів усіх форм навчання напряму «Системи технічного захисту інформації», а також студентів, які вивчають споріднені дисципліни за напрямами «Безпека інформаційних і комунікаційних систем», «Радіотехніка», «Телекомунікації» та «Радіоелектронні апарати».