Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/9206
Title: Історія повітроплавання та авіації: бібліографічний покажчик літератури
Authors: Семенова, Марія Федорівна
Keywords: бібліографія
библиография
бібліографічний покажчик літератури
історія повітроплавання та авіації
Issue Date: 2008
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Історія повітроплавання та авіації: бібліогр. покажч. літ. / укладач М.Ф. Семенова. –2-ге вид., перероб. та доп. – К.: НАУ, 2008. – 153 с.
Abstract: До бібліографічного покажчика увійшли книжкові видання та статті з вітчизняних і російських періодичних видань, що опубліковані протягом 2002–2007 рр., у яких висвітлено всі етапи розвитку повітроплавання та авіації, починаючи з XVI ст. і до нашого часу. В окремий розділ виділені публікації з історії повітроплавання та авіації України. Покажчик не претендує на повноту охоплення публікацій цієї тематики. Книги, назви яких подані разом із шифрами, знаходяться у фондах НТБ НАУ. Розрахований на студентів та викладачів авіаційних навчальних закладів, може бути корисним широкому колу читачів, яких цікавить історія розвитку повітроплавання та авіації. Редактор Г.М. Воскобойнікова Відповідальний за випуск В.Ю. Вахнован
Description: Історія повітроплавання та авіації: бібліогр. покажч. літ. / укладач М.Ф. Семенова. –2-ге вид., перероб. та доп. – К.: НАУ, 2008. – 153 с.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/9206
Appears in Collections:Бібліографічні покажчики та списки літератури

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Hist_Avia.pdf1.1 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.