Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/66074
Название: Метод захисту інформації в аудіофайлах
Авторы: Москаленко, Юлія Володимирівна
Ключевые слова: дипломна робота
секвенсор
ревербератор
аудіосигнал
октава
нотне поле
midi-формат
синтезатор
водяний знак
дискретизація
Дата публикации: дек-2024
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Москаленко Ю.В. Метод захисту інформації в аудіофайлах. - Дипломна робота на здобуття ступеня магістра спеціальності «Кібербезпека та захист інформації», «Безпека інформаційних і комунікаційних систем». - Київ, 2024. – 85 с.
Краткий осмотр (реферат): Захист інформації у цифровому середовищі є одним із найважливіших завдань сучасного інформаційного суспільства. Інтенсивне впровадження цифрових технологій у різноманітні сфери людської діяльності сприяло стрімкому зростанню обсягів цифрових даних, які потребують надійного захисту. Особливе місце серед таких даних займають аудіофайли, які активно використовуються у музичній, кіноіндустрії, науковій, освітній, медичній сферах, а також у повсякденному житті. Це зумовлює високі вимоги до забезпечення їхньої конфіденційності, цілісності та доступності. Аудіофайли є унікальним типом даних, що поєднує високу художню та інформаційну цінність. Однак ці переваги водночас стають і викликом для забезпечення їхнього захисту. Порівняно з текстовими чи графічними даними, аудіофайли мають складнішу структуру, що ускладнює процес впровадження традиційних засобів захисту. Це робить їх одним із найбільш уразливих об’єктів для атак. Технологічний прогрес створює як нові можливості для захисту аудіофайлів, так і нові загрози. Завдяки розширенню можливостей обробки звукових сигналів, сьогодні можна створювати аудіофайли з високою роздільною здатністю, які є більш точними й водночас складними для аналізу. Водночас розвиток технологій дозволяє зловмисникам створювати більш досконалі методи атак, спрямованих на викрадення чи модифікацію звукових даних. Це актуалізує необхідність у створенні нових методів захисту, які відповідають сучасним викликам та технологіям.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: к.т.н., доцент, Браіловський Микола Миколайович.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/66074
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри кібербезпеки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ФКНТ_КВ_125_1_Москаленко_ЮВ.pdfДипломна робота магістра2.47 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.