Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/64878
Название: Програмний модуль шифрування даних у багатокористувацькій грі
Авторы: Репіна, Світлана Олександрівна
Ключевые слова: дипломна робота
криптографія
шифрування даних
інтерполяція
інформаційна безпека
багатокористувацька гра
xilinx vivado hls
с++
модуль шифрування
тестування
Дата публикации: дек-2023
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Репіна С.О. Програмний модуль шифрування даних у багатокористувацькій грі - Дипломна робота на здобуття ступеня магістра спеціальності «Кібербезпека», «Безпека інформаційних і комунікаційних систем». - Київ, 2023. – 132 с.
Краткий осмотр (реферат): З появою комп'ютерів, на світ з'явилися комп'ютерні ігри, які відразу знайшли своїх прихильників. Гравці комп'ютерів швидко адаптуються до переміщень з одного віртуального світу в інший, реагуючи на нові та незвичайні ситуації. Важливо зауважити, що в комп'ютерних іграх можуть бути моделювані різноманітні обставини, від щоденних прогулянок з собакою до епічних космічних битв. На сьогоднішній день, існує безліч комплектуючих, спеціально розроблених для сучасних ігор. Усі гри розробляються з урахуванням останніх інновацій у сфері комп'ютерної індустрії, постійно вдосконалюючи рівень реалізму графіки та звукового супроводу. У сучасний момент рівень розвитку комп'ютерної техніки дозволяє програмістам створювати надзвичайно реалістичні ігри з високоякісною графікою та звуковим супроводом. Комп'ютерні ігри вже так сильно вкоренилися в наше повсякденне життя, що тепер майже неможливо уявити комп'ютер, на якому не було б хоча б однієї гри. Постійне збільшення продуктивності комп'ютерів є мотивацією для цього, завдяки загальній пристрасті до комп'ютерних ігор. Розробники ігор стають все більш вимогливими до ресурсів комп'ютерів та продовжують вдосконалювати їх графіку та звук. Захист інформації від несанкціонованого доступу включає різні аспекти, які не обов'язково пов'язані з кодуванням і криптографією. Проте розробники програмного забезпечення повинні бути свідомі можливих загроз і враховувати їх при розробці програм, зокрема систем криптографічного захисту. На сучасний момент існує різноманітні методи захисту від несанкціонованого доступу, але криптографічні методи відзначаються особливою ефективністю. Вони ґрунтуються на властивостях інформації, а не на фізичних або апаратних параметрах, і тому є дуже універсальними. Спеціально розроблені стандарти шифрування враховують особливості сучасного середовища, де вони використовуються. Зокрема, важливо застосовувати криптографічний захист у випадках, коли потрібен безперервний обмін інформацією в реальному часі, наприклад, при керуванні безпілотними апаратами. Сучасні стандарти шифрування розроблені з урахуванням цих вимог і враховують швидкодію та безпеку інформаційних систем.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: к.т.н., доцент, Браіловський Микола Миколайович.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/64878
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ФКПІ_2023_125_Репіна_С.О.pdfДипломна робота магістра2.93 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.