Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62693
Назва: Алгоритм побудови унарних трійкових функцій
Автори: Гунченко, Юрій
Мартинович, Лариса
Ключові слова: команда
пристрій
струм
значення
Дата публікації: 2023
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Гунченко Ю.О. Алгоритм побудови унарних трійкових функцій / Ю.О. Гунченко, Л.Я. Мартинович // Комп’ютерні системи та мережні технології : ХІІІ Міжнар. науково-практ. конф. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2023. – С. 66–67.
Короткий огляд (реферат): Трійкова логіка має ряд переваг порівняно з двійковою. Це такі, як природне представлення чисел зі знаком, коли не потрібно використовувати зворотній чи додатковий код або спеціальний знаковий біт; команда розгалуження по знаку в трійковій машині займає в два рази менше часу, ніж в двійковій; в тривходовому трійковому суматорі перенесення в наступний розряд виникає в 8 ситуаціях з 27, а в двійковому суматорі – в 4 з 8. В двійковій логіці є всього 4 операції для одного аргумента, тобто унарних. У той же час в трійковій логіці їх 27. Наприклад, трійкова інверсія – унарна операція, яка міняє місцями два з трьох логічних станів: NOT– - інверсія, що міняє місцями 0 і +1; NOT - інверсія, що міняє місцями -1 і +1; NOT+ - міняє місцями -1 і 0.
Опис: ВИКОРИСТАНІ ДЖЕРЕЛА 1. Пат. UA 118735 Україна, МПК (2017.01) H03K19/00. Багатопорговий елемент багатозначної логіки / Гунченко Ю.О. Заявка 23.03.2017, опубл. 28.08.2017.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/62693
Розташовується у зібраннях:Міжнародна науково-практична конференція «Комп’ютерні системи та мережні технології» (CSNT-2021)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Гунченко Ю.О., Мартинович Л.Я..pdf88.1 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.