Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/61964
Title: Міжнародні угоди ЄС про спільний авіаційний простір: порівняльно-правовий аналіз
Authors: Ігнатенко, Дар’я Леонідівна
Keywords: дипломна робота
міжнародне право
право ЄС
авіаційні перевезення
Issue Date: Dec-2023
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Ігнатенко Д.Л. Міжнародні угоди ЄС про спільний авіаційний простір: порівняльно-правовий аналіз. - Дипломна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Міжнародне право". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2023. - 102 с.
Abstract: Актуальність теми зумовлюється важливістю відновлення та розвитку авіаційної галузі в Україні в поствоєнний період в контексті євроінтеграційних процесів та вступу до ЄС, важливістю інтеграції національної цивільної авіації в Спільний авіаційний простір ЄС, а також об'єднання авіатранспортних ринків нашої країни і ЄС через процес лібералізації ринків та зняття бар’єрів. Слід відзначити, що на початку листопада цього року Європейська комісія рекомендувала відкрити переговори про членство України в ЄС, що дає підстави розраховувати на позитивне рішення Європейської ради в грудні цього року щодо відкриття таких переговорів. Відтоді як Україна отримала статус держави-кандидата на вступ до ЄС, наша держава докладає значних зусиль для забезпечення відповідності вимогам, які дадуть змогу набути повноправного членства в цьому інтеграційному міждержавному об’єднанні. Однією з важливих вимог є запровадження ряду заходів, спрямованих на забезпечення подальшого наближення національного законодавства до законодавства ЄС, що передбачені для впровадження відповідно до Угоди про Спільний авіаційний простір між Україною та ЄС, укладеною в 2021 році, однак, із початком війни угода так і не почала реалізовуватись.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: к.ю.н., Максимович Р.О.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/61964
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_293_2023_Ігнатенко Д..pdf925.9 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.