Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/61060
Назва: Кваліфікаційна робота бакалавра
Автори: Квасніков, Володимир Павлович
Молчанова, Катерина Вікторівна
Ключові слова: методичні рекомендації
кваліфікаційна робота (проект)
дипломна робота (проект)
оформлення дипломної роботи (проекта)
Дата публікації: 2023
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Кваліфікаційна робота бакалавра : методичні рекомендації до виконання та захисту кваліфікаційної роботи для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 141«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньо-професійної програми «Електротехнічні системи електроспоживання» / уклад. : В. П. Квасніков, К. В. Молчанова. – К. : НАУ, 2023. – 45 с.
Короткий огляд (реферат): Наведено методичні рекомендації до виконання та оформлення кваліфікаційної роботи бакалавра. Для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньо-професійної програми «Електротехнічні системи електроспоживання».
Опис: Методичні рекомендації до виконання та захисту кваліфікаційної роботи для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 141«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньо-професійної програми «Електротехнічні системи електроспоживання»
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/61060
Розташовується у зібраннях:АКФ Навчальні та методичні видання кафедри комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Метод. рекоменд.Бакалавр_2023.pdf480.48 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.