Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60988
Название: Методичні рекомендації до виконання кваліфікаційної роботи для здобувачів вищої освіти ОС "Магістр"
Авторы: Ареф'єва, Олена Володимирівна
Вовк, Ольга Миколаївна
Ковальчук, Альона Миколаївна
Сафонік, Наталія Петрівна
Ключевые слова: антикризове управління
економічна діягностика
економічна ефективність
управління
підприємство
економіка
Дата публикации: 2023
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Економіка підприємства: Методичні рекомендації до виконання кваліфікаційної роботи / уклад. : О.В. Ареф'єва, О.М. Вовк, А.М. Ковальчук, Н.П. Сафонік. - К. : НАУ, 2023. - 40 с.
Краткий осмотр (реферат): Основною метою навчальної дисципліни є формування у студентів знань щодо процесів результативного функціонування суб’єктів національної економіки і практичних навичок щодо планування, організації й забезпечення і оцінювання ефективності господарювання підприємств у ринкових умовах. Головним завданням навчальної дисципліни є оволодіння знаннями теоретичних та методологічних основ економіки, вивчення методологічних та методичних основ моделювання ефективності роботи підприємства в умовах динамічного розвитку та глобалізації.
Описание: Методичні рекомендації призначені для надання допомоги здобувачам вищої освіти щодо організації раціональної та ефективної роботи з накопичення матеріалу та містять основні вимоги, які висуваються до змісту та оформлення кваліфікаційної роботи, організації її виконання, порядку рецензування та захисту перед екзаменаційною комісією.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60988
Располагается в коллекциях:Методичні рекомендації та курси лекцій економіки повітряного транспорту

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичні рекомендації до виконання кваліфікаційної роботи_ЕП.pdfМетодичні рекомендації4.41 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.