Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60830
Title: Web-сайт інтернет магазина компанії «Інфо».
Authors: Курач, Віктор Михайлович
Keywords: дипломна робота
інтернет
розробка
прототипування
HTML
CSS
налаштування
тестування безпеки
Issue Date: 5-Jul-2023
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Курач В.М. Web-сайт інтернет магазина компанії «Інфо». - Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності “Комп’ютерні науки”, «Інформаційні управляючі системи та технології».- Київ, 2023. – 78 с.
Abstract: Актуальність теми кваліфікаційної роботи полягає в тому, що з кожним роком, зростаюча кількість користувачів інформаційних технологій, починає купувати товари та послуги в Інтернеті, а не в фізичних магазинах. Відповідно до цього, компанії, які продають товари або послуги, повинні мати добре розроблений та привабливий веб-сайт, щоб залучати нових клієнтів та збільшувати продажі. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження та розробка веб-сайту для інтернет-магазину компанії "Інфо" з метою залучення нових клієнтів та збільшення продажів. Основна ідея кваліфікаційної роботи полягає в розробці функціонального та зручного веб-сайту для інтернет-магазину компанії "Інфо", який буде відповідати всім вимогам та потребам сучасних інтернет-користувачів. Для досягнення цієї мети необхідно ретельно вивчити потреби та бажання цільової аудиторії, провести аналіз конкурентів, визначити основні функціональні вимоги до веб-сайту, розробити дизайн та архітектуру веб-сайту, розробити функціонал для перегляду послуг, а також забезпечити безпеку та надійність веб-сайту, провести дослідження ринку та визначити ефективні методи маркетингу та реклами, які допоможуть залучити нових клієнтів та збільшити продажі на веб сайті компанії "Інфо". Основні задачі, які необхідно вирішити при створенні веб-сайту інтернет магазину компанії ‘Інфо’: Розробити зручний та привабливий дизайн веб-сайту; Розробити достатній функціонал для перегляду послуг; Реалізувати комунікацію між представником компанії та клієнта; Оптимізувати сайт для пошукових систем; Забезпечити безпеку сайту.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" Керівник проекту: доцент, Моденов Юрій Борисович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60830
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФКНТ_2023_122_Курач В.М..pdfДипломна робота бакалавра3.42 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.