Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60278
Title: Особистісні детермінанти готовності військовослужбовців до умов підвищеного ризику
Authors: Антоненко, Єлизавета Вікторівна
Keywords: дипломна робота
військовослужбовці
війна
завдання
ризик
психологічна готовність
Issue Date: Nov-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Антоненко Є. В. Особистісні детермінанти готовності військовослужбовців до умов підвищеного ризику. – Дипломна робота на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальності «Психологія». – Національний авіаційний університет. – Київ, 2022. – 95 с.
Abstract: Досліджено проблему недостатньої психологічної готовності військовослужбовців до виконання бойових завдань в умовах підвищеного ризику. Результати, отримані за методиками показують, що всі категорії військовослужбовців однаково не бажають бути втягнутими в загрозливі для життя та невизначені ситуації. У результаті всі досліджувані групи набрали нижче середнього рівня для військовослужбовців за шкалою готовності до ризику. Слід зазначити, що передбачена контрактом емоційна врівноваженість офіцерів і солдатів військової служби та розумний розподіл власних сил дозволяють ефективно виконувати службові обов’язки та бойову діяльність.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету». Кваліфікаційна робота здобувача освітнього ступеня «Магістр», галузь знань: 05 Соціальні та поведінкові науки, спеціальність 053 «Психологія», освітньо-професійна програма «Психологія екстремальних і кризових ситуацій». Керівник проекту: кандидат психологічних наук, доцент, Зубіашвілі Ірина Костянтинівна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60278
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри управління людським фактором

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Антоненко Є. В._2022.pdfКваліфікаційна робота1.02 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.