Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60277
Title: Адаптація громадян України закордоном, які через війну залишили країну
Authors: Тунік, Ольга Анатоліївна
Keywords: дипломна робота
адаптація
адаптивність
адаптаційні можливості
фактори впливу на адаптацію
вимушені мігранти
вимушені переселенці
біженці
депресивний розлад
тривожний розлад
Issue Date: Nov-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Тунік О. А. Адаптація громадян України закордоном, які через війну залишили країну. – Дипломна робота на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальності «Психологія». – Національний авіаційний університет. – Київ, 2022. – 111 с.
Abstract: В умовах сьогодення особливої уваги привертає тема вимушеної міграції українців за кордон у зв’язку з війною. Існує необхідність висвітлення соціально-психологічних аспектів, пов’язаних з адаптацією вимушених переселенців, визначення вимушеної еміграції як надзвичайно кризової та екстремальної ситуації та як фактору дестабілізації адаптації мігрантів. Основні положення та результати дослідження були опубліковані у збірнику ІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Практична психологія: сучасні реалії та перспективи» та у збірнику ІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Експерементальні та теоретичні дослідження в контексті сучасної науки».
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету». Кваліфікаційна робота здобувача освітнього ступеня «Магістр», галузь знань: 05 Соціальні та поведінкові науки, спеціальність 053 «Психологія», освітньо-професійна програма «Психологія екстремальних і кризових ситуацій». Керівник проекту: кандидат медичних наук, доцент Сергій Іванович Вишніченко
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60277
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри управління людським фактором

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Дипломна робота_Тунік.pdfДипломна робота1.07 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.