Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60181
Назва: Створення і просування в соціаьній мережі "Інстаграм" воркбуків для вивчення англійської мови
Автори: Кирієнко, Юлія Вадимівна
Ключові слова: кваліфікаційна робота
стратегія
цільова аудиторія
просування
соціальні мережі
креативність
Дата публікації: 2023
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Кирієнко Ю.В. Створення і просування в соціаьній мережі "Інстаграм" воркбуків для вивчення англійської мови. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ. 2023. - 68 с.
Короткий огляд (реферат): Проєкт створення та просування воркбуків для вивчення англійської мови в Інстаграм є актуальним та важливим кроком у забезпеченні доступності та ефективності вивчення мови для широкої аудиторії. Інстаграм є однією з найпопулярніших соціальних мереж у світі, що забезпечує широку аудиторію для розповсюдження воркбуків. Крім того, вони можуть бути доступними для використання в будь-який час та в будь-якому місці, що дозволяє користувачам вчитися у комфортнх умових і в зручний час.
Опис: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од. "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи кандидат історичних наук, доцент кафедри реклами і зв'язків з громадськістю Кулинич Олександра Іванівна.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60181
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти студентів кафедри реклами і зв'язків з громадськістю

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФМВ_2023_061_КирієнкоЮВ.pdf1.08 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.