Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60170
Title: Просування профорієнтаційної роботи кафедри реклами і зв'язкві з громадськістю в мережі "Інстаграм"
Authors: Мельник, Тетяна Олександрівна
Keywords: кваліфікаційна робота
реклама
профорієнтаційна робота
цільова аудиторія
соціальні мережі
просування
Issue Date: 2023
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Мельник Т.О. Просування профорієнтаційної роботи кафедри реклами і зв'язкві з громадськістю в мережі "Інстаграм" - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ. 2023. - 54 с.
Abstract: Успішність діяльності кафедри реклами та зв’язків з громадськістю залежить, зокрема, від того, чи прийде навчатися до закладу потрібна кількість студентів; наскільки успішний та компетентний його викладацький склад, наскільки актуальною є спеціальність тощо. Чимала роль у цьому відведена рекламній та PR-діяльності закладу вищої освіти, зокрема просуванню профорієнтаційної роботи кафедри. У наш час в Україні не сформовано дієвої системи профорієнтації, де б активно взаємодіяли усі учасники навчального процесу – школи, ВНЗ, батьки, учні, центри зайнятості тощо. Однак від того, наскільки вмотивовані студенти прийдуть навчатися до вишу та від того, наскільки їм вдасться опанувати обрану спеціальність залежить імідж закладу в суспільстві, серед роботодавців тощо.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. № 311/од. "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи доктор історичних наук, професор Кравченко Володимир Іванович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/60170
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти студентів кафедри реклами і зв'язків з громадськістю

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_2023_061_Мельник Т.О..pdf1.35 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.