Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/59616
Title: Вплив Стратегій інформаційної та кібербзпеки на інші безпекові стратегії України
Authors: Криволап, Є.В.
Keywords: Стратегії національної безпеки
Стратегія інформації
кібербзпека
кіберзагроза
Issue Date: 18-May-2023
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Криволап Є.В. Вплив Стратегій інформаційної та кібербзпеки на інші безпекові стратегії України // Матеріали VІ Міжнародного молодіжного наукового юридичного форуму, м. Київ, Національний авіаційний університет, 18 травня 2023 р.] – Cт. 120-122;
Abstract: В Стратегії кібербезпеки України важлива роль приділяється кіберзагрозам саме в інформаційній сфері. Зазначається, що питома вага кіберзагроз зростає і ця тенденція в міру розвитку інформаційних технологій та їх конвергенції з технологіями штучного інтелекту в найближче десятиліття посилюватиметься. Кіберпростір разом з іншими фізичними просторами визнано одним з можливих театрів воєнних дій. Набирає сили тенденція зі створення кібервійськ, до завдань яких належить не лише забезпечення захисту критичної інформаційної інфраструктури від кібератак, а й проведення превентивних наступальних операцій у кіберпросторі, що включає виведення з ладу критично важливих об’єктів інфраструктури противника шляхом руйнування інформаційних систем, які управляють такими об’єктами. Рф залишається одним з основних джерел загроз національній та міжнародній кібербезпеці, активно реалізує концепцію інформаційного протиборства, базовану на поєднанні деструктивних дій у кіберпросторі та інформаційно-психологічних операцій, механізми якої активно застосовуються у війні проти України.
Description: 1. Діордіца І.В. Адміністративно-правове регулювання кібербезпеки України: дис. … д-ра юрид. наук: спец. 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право». Запоріжжя, 2018. 518 с.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/59616
ISBN: 978-966-8126-89-5
Appears in Collections:Наукові публікації студентів кафедри конституційного і адміністративного праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.