Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/57750
Title: Кримінальне право України. Навчальний посібник для підготовки до ЗНО (ЄФВВ) для вступу на магістратуру
Authors: Лихова, Софія Яківна
Лисько, Тетяна Давидівна
Сопілко, Ірина Миколаївна
Keywords: кримінальне право
кримінальний кодекс України
зовнішнє незалежне оцінювання
злочин
множинність кримінальних правопорушень
співучасть у злочині
Issue Date: 2020
Publisher: Видавничий дім "Гельветика"
Citation: Кримінальне право України: навчальний посібник для підготовки до ЗНО (ЄФВВ) для вступу на магістратуру / І.М. Сопілко, С.Я. Лихова, Т.Д. Лисько. - Херсон: Видавничий дім "Гельветика", 2020. - 456с.
Abstract: У навчальному посібнику висвітлюються основні питання Загальної та Особливої частин кримінального права України, орієнтовані на засвоєння Програми другого блоку Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) з кримінального права для вступу на магістратуру, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 07 лютого 2020 року No 152. У посібнику матеріал подано стисло і конкретизовано відповідно до вказаної Програми. Навчальний посібник розрахований на студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та рекомендований для підготовки до складання ЗНО (ЄФВВ) для вступу на магістратуру за напрямом підготовки «Право», «Міжнародне право». Також може бути корисним для студентів і слухачів освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за напрямом підготовки «Правоохоронна діяльність», аспірантів (ад’юнктів) та викладачів вищих юридичних навчальних закладів, науковців і практичних працівників.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/57750
ISSN: 978-966-992-085-0
Appears in Collections:Навчальні посібники, практикуми, методичні рекомендації кафедри кримінального права і процесуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.