Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56973
Title: Соціальні мережі як один із способів популяризації української культури
Authors: Лозко, Анна Миколаївна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
культурна тематика
масова комунікація
соціальні мережі
Issue Date: Nov-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Лозко А. М. Соціальні мережі як один із способів популяризації української культури. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2022. - 86с.
Abstract: Інтенсифікація процесів глобалізації світу значно вплинула на крос-культурну комунікацію в глобальному інформаційному просторі, тому проблема розуміння соціально-мережевої комунікації в умовах сучасного суспільного розвитку є актуальною. А використання соціальних мереж є доцільним для популяризації української культури, тому що вони є ефективним і доступним способом розповсюдження інформації. На сьогодні створення і поширення контенту на культурну тематику потребує залучення до цього процесу органів державної влади, інфлюенсерів та звичайних користувачів соціальних мереж, тому варто приділяти даному питанню багато уваги, для формування національної свідомості серед внутрішніх користувачів та окреслення української культурної незалежності в очах світової спільноти.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи канд. наук із соц. ком., доцент кафедри журналістики Іващук Антоніна Анатоліївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56973
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Магістерська_ЛозкоА_М_.pdfкваліфікаційна робота990.17 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.