Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56967
Title: Мова ворожнечі в українських онлайн-виданнях
Authors: Антонов, Олександр Сергійович
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
мова ворожнечі
толерантність
онлайн-видання
Issue Date: Nov-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Антонов О. С. Мова ворожнечі в українських онлайн-виданнях. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2022. - 81с.
Abstract: Питання мови ворожнечі набуло суттєвого значення для розвитку суспільної толерантності у системі соціально-культурних цінностей, яку і формують масмедіа, адже лексика журналістських видань може бути як нейтральною, так і дискримінаційною. Дослідження використання мови ненависті в українських ЗМІ дає змогу зрозуміти і проілюструвати як і для чого її використовують та у якому стані на сьогодні перебуває визначена проблема, адже агресивна лексика має властивість модифікуватися з плином часу, адже нові соціально-політичні події у світі провокують появу нових лексичних одиниць.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи д-р філол. наук, професор кафедри журналістики Шульгіна Валентина Іванівна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56967
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Дипломна_Антонов (1).pdfкваліфікаційна робота982.14 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.