Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55881
Title: Інтерпретування мотиваційних потреб в руховій активності студентів для створення нової моделі фізичного виховання
Authors: Чиченьова, О.М.
Новікова, І.В.
Гришко, Л.Г.
Keywords: рухова активність
студенти
фізичне виховання
мотиваційна потреба
ставлення
особистість
Issue Date: 16-Jun-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Чеченьова О.М. Інтерпретування мотиваційних потреб в руховій активності студентів для створення нової моделі фізичного виховання / О.М. Чеченьова, І.В. Новікова, Л.Г. Гришко // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: Матеріали XVII Міжнародної науково-методичної конференції. За заг. ред. І.І. Вржесневського. - К.: НАУ, 2022. - С. 105 - 107.
Abstract: Давно доведено, що фізичне виховання потрібно розглядати, як життєву необхідність кожної сучасної людини. За допомогою своїх засобів впливу на фізичний і духовний розвиток особистості, фізична культура, спорт, і взагалі рухова активність це компоненти, які сприяють збереженню здоров’я людини, підтримки її працездатності, формуванню загальнокультурних цінностей індивідуму. Спорт, фізична культура є невід’ємною частиною життя мільйонів європейців та його суспільства. Перший політичний документ направлений на спортивну діяльність в ЄС, був прийнятий в 2007 році і мав назву “Біла книга по спорту” де зазначалася політика, охоплення інформаційних просторів, забезпечення реалізації програм по популяризації та залученню населення до активного способу життя, покращення фізичної працездатності тощо.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55881
Appears in Collections:XVII Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2022)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.